Zabieg lunchowy z witaminą A

zabieg_lunchowy_pretty_prettyZabieg lunchowy to specjalna kompozycja peelingu enzymatycznego, masek nakładanych na twarz, szyję i dekolt oraz specjalnego masażu twarzy. Zabieg lunchowy jest idealny na jesień. Specjalnie polecany dla osób posiadających cerę szarą, zmęczoną, „korporacyjną”, a także cerę palacza.

Peeling enzymatyczny jest bardzo delikatnym peelingiem, który szczególnie poleca się do cery naczynkowej, wrażliwej i suchej, ponieważ nie zawiera drobinek ścierających i nie powoduje mechanicznych podrażnień skóry, a złuszczanie martwych warstw następuje poprzez wpływ enzymów roślinnych na rozpuszczenie warstwy rogowej naskórka.

Masaż twarzy jest relaksacyjny, niezwykle odprężający, pobudza skórę do intensywnej regeneracji i odnowy. Stosowany regularnie, masaż poprawia owal twarzy i elastyczność mięśni zapobiegając w ten sposób przedwczesnemu tworzeniu się zmarszczek. Zabieg rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia prawidłowy przepływ energii, uspokaja i wycisza, usuwa objawy stresu i niepokoju.

Maski używane w zabiegu lunchowym to:

KLAPP effect mask – maska dla skór wymagających regeneracji. Zawiera kwas hialuronowy z witaminą A, E, F oraz liposomy.

KLAPP skin renovator – maska regenerująca. Zawiera oleje roślinne oraz witaminę A, E, F. Maska dla cery zestresowanej, wymagającej regeneracji i słabo nawilżonej.

Masaż twarzy pobudza i rozluźnia skórę, przez co pomaga wniknąć składnikom aktywnym nakładanych masek w głąb skóry.

Cena

Zabieg lunchowy – obejmuje twarz, szyję oraz dekolt    99 zł

Płatki pod oczy KLAPP Beautifull eyes do zabiegu lunchowego    25 zł

Mikrodermabrazja do zabiegu lunchowego
Oxybrazja do zabiegu lunchowego
Peeling kawitacyjny do zabiegu lunchowego    
50 zł
50 zł
40 zł

 

Czas

około 40 minut