Zabiegi Klapp Cosmeklapp_foto1_pretty_prettytics

Klapp Cosmetics jest wiodącym, europejskim producentem profesjonalnych produktów kosmetycznych. Swoich przedstawicieli ma aż w 60 krajach, na wszystkich kontynentach.

Firma została założona przez Gerharda Klapp, specjalistę w zakresie kosmetyki anti-aging, praktyka w dziedzinie medycyny naturalnej, który jak sam mówi, zbudował markę z respektu wobec kobiecej urody.

Klapp Cosmetics to firma nowoczesna, ale z 30 letnią tradycją. Charakteryzuje się niemiecką solidnością, ma silne podstawy i jednocześnie jest nowatorska, niebojąca się zmian zachodzących na rynku. Zsotała założona by produkować wysokiej jakości produkty upiększające w zakresie kosmetyki pielęgnacyjnej, wellness, ale również o charakterze leczniczym.

klapp_foto2_pretty_prettyJako przedsiębiorstwo uznające CSR, czyli społeczną odpowiedzialność biznesu, Klapp Group przyjmuje za najwyższy priorytet bezpieczeństwo stosujących jej produkty konsumentów. Surowce poddawane są ścisłej kontroli, a ich tolerancja jest zapewniona dzięki stosowaniu sprawdzonych i niezawodnych metod. Cała gama produktów tworzona jest na bazie optymalnie do siebie dopasowanych aktywnych substancji, z poszanowaniem środowiska naturalnego. Wszystko, co potrzebne jest do produkcji kosmetyków Klapp, można znaleźć w roślinach. I to właśnie ich wykorzystanie jest cechą charakteryzującą markę. Ponadto Klapp Cosmetics z powodzeniem łączy elementy medycyny naturalnej z wysoko zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Podstawą sukcesów są autorskie koncepcje zabiegów oraz opracowane we współpracy ze specjalistami z Dalekiego Wschodu linie masaży.